Kasutustingimused

Veebipoe www.coolweld.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Coolweld OÜ (registrikood 14341555), asukohaga Kassi 15, 12618 Tallinn, Eesti.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

1.1. Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

1.2. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

1.3. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

1.4. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

1.5. Kõik e-poe hinnad on esitatud eurodes (€) ja sisaldavad Eesti Vabariigis ostutehingu sooritamise hetkel kehtivat käibemaksu, samuti muid riiklikke või kohaliku omavalitsuse poolt kehtestatud makse.

2. Tellimuse vormistamine

2.1. E-poodi on võimalik kasutada registreerimata kasutajana või registreeritud kasutajana, luues www.coolweld.ee e-poe konto.

2.2. Tellimuse esitamiseks:

2.2.1. lisage soovitud kaubad ostukorvi;

2.2.2. kontrollige, et kaubad ja kogused vastavad soovidele ning vajutage ostukorvis nupule ”Edasi” / “Vormista ost!”;

2.2.3. kui teil ei ole www.coolweld.ee e-poe kontot, sisestage e-posti aadress ja vajutage nupule ”Logi sisse” / “Jätka”. Kui teil on www.coolweld.ee e-poe konto, siis sisestage oma e-posti aadress ja salasõna ning vajutage nupule ”Logi sisse”;

2.2.4. valige sobiv kauba kättetoimetamise viis, täitke kõik nõutud andmeväljad, salvestage valik ning seejärel vajutage nupule ”Jätka”;

2.2.5. tasuge arve pangalingi kaudu, krediitkaardiga või tasuge kullerile kauba kättesaamisel.

2.3. E-poes saab maksta pangalinkide kaudu (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Paypal ja COOP Pank) või krediitkaardiga (Maestro, Visa ja Mastercard).
2.4. E-poe makseid vahendab Maksekeskus AS. Makse sooritamisel on makse saajaks Maksekeskus AS. Maksekeskus AS ei ole ostja ja Coolweld OÜ vahel sõlmitud müügilepingu pooleks.

2.5. Tellimuse eest tuleb tasuda koheselt. Tellimus loetakse esitatuks kaupade eest tasumisega.

2.6. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

2.7. Toote hinnad ei sisalda tellimuse ettevalmistamise tasu ja transporditasu.

2.8. Ostjal on võimalus taotleda ostude eest tasumiseks järelmaksu.

2.9. Coolweld OÜ vahendab oma partnerite järelmaksu-teenust, edastades ostja taotluse ja lisadokumendid partnerile – Liisi järelmaks (AS Koduliisingu tegevusloa number on 4.1-1/14.), ja vahendades ostjale partneri otsuse.

2.10. Kui kaupade eest on tasutud, saadetakse ostja e-postile tellimuse kinnitus. Ostudokumendi loomine toimub päeval, millal läheb kaup füüsiliselt laost välja (vastavalt valitud kohaletoimetamise viisile).

2.11. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3. Kohaletoimetamine

3.1. Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.

3.2. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

3.3. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 90 kalendripäeva jooksul.

3.4. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

3.5. Kaubad toimetab kohale: Ise järeletulemisega.

4. Taganemisõigus

4.1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

4.2. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

4.3. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

4.4. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

4.5. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile info@coolweld.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

4.6. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

4.7. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

4.8. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

4.9. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

4.10. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

4.11. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

5. Pretensiooni esitamise õigus

5.1. Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

5.2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@coolweld.ee või helistada telefonil: +372 550 3473.

5.3. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

5.4. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

5.5. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

6. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

6.1. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

6.2. Coolweld OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Coolweld OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

6.3. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

6.4. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

6.5. Isikuandmete töötlemise ja küpsiste kasutamise tingimused on kirjas Privaatsuspoliitikas.

6.5.1. Küsimused isikuandmete töötlemise kohta palume esitada: info@coolweld.ee.

7. Vaidluste lahendamine

7.1. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@coolweld.ee või helistada telefonil: +372 550 3473.

7.2. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

7.3. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.